top of page
IMG-20220711-WA0032.jpg

ORGANİZASYON KONSEPTİ

Bu konsept için şunu belirteyim ki, Türkiye'nin her yerinde pizza partisi yapabiliriz çünkü pizza istasyonum portatif/katlanır bir biçimde arabamda benimle birlikte her yere gelebiliyor.

Yol masraflarından da kâr elde etme amacı taşımadığıma göre beni dilediğin yere çağırabilirsin.

Konsept:

Öncelikle kişi sayını bana bildiriyorsun ve bunu etkinliğinden en az 1 hafta önce yapıyorsun, unutma!

 

Etkinlik tarihi, mekanı, servisin başlama saati, yani ilk pizzayı kaçta atalım fırına, gibi konular en önemli konular...

 

Çok önemli bir diğer konu da "senin ve sevdiklerin için hangi pizza çeşitlerini yapmamı istersin?" konusu... Benim sunumlarım tadım sunumu değil bunu bilmeni istiyorum. Herkesin tıka basa doyacağı bir sunum hazırlıyorum. Bu yüzden seni ve katılımcıları biraz tanımak istiyorum. Damak zevkleriniz hakkında bilgi sahibi olmalıyım ki sunumumu tasarlarken bu bilgileri kullanıyor olacağım.

Dikkat edersen sunum kelimesini kullanıyorum çünkü her bir etkinlik, bir mimarın bina tasarımı veya bir kompozitörün beste çalışması gibi bir süreç benim için...

Tam anlamıyla senin etkinliğine konsantre oluyorum. 

 

Bu detayları telefonda, yüz yüze veya görüntülü görüşme yaparak konuşuyoruz, şartlarda anlaşıyoruz ve sunum günü sunumdan 2-3 saat önce etkinlik mekanında hazır bulunuyorum.

Fırının ısınması ve ilk hazırlıklar 2-3 saat, sunum bittikten sonra toparlanması ve fırının soğuması için ise en az 3 saat zamana ihtiyacım var. Bak bu da önemli bir detay :))

Haydi ne duruyorsun, iştahın açılmış olmalı, lütfen harekete geç ve beni ara!

Aramadan önce rezervasyon formunu da doldurabilirsin.

KENDİ HAZIRLIK MUTFAĞIMDA KİŞİYE ÖZEL SERVİS KONSEPTİ

Yoğun istek üzerine, İzmir Konak Küçükyalı'daki hazırlık mutfağımda 80 saat ve üzeri soğuk fermente olmuş özel hamurumu hazırladığım günlerde gelip bana katılabilirsiniz. Sadece rezervasyonla, kişiye özel hazırlık yapıyor ve kişi sayısına göre 60-90 dakikalık seanslar halinde konuklarımı kabul ediyorum. Kişi sayınız ne olursa olsun seansınızda yalnızca siz oluyorsunuz, başka konuk almıyorum. 

Mekandan çok lezzeti önemsiyorsanız, 2 masa ve 8 sandalyeden oluşan, gördüğünüz gibi oldukça salaş ama samimi mutfağımda lezzetin muhabbeti için buluşuyoruz. Ben pizzalarınızı sizin önünüzde yaparken, belki bi tane de kendime yapıyorum birlikte yiyip sohbet ediyoruz. Ne dersiniz?

ANLAYIŞINIZA SIĞINARAK SİZLERDEN RİCAMDIR!

Yüksek nitelikli üst malzemelerle kişiye özel hazırlık ve satın alma yaptığım için ya rezervasyon yaptırırken ödemenizi de yapmalısınız ya da ödeme yapmamayı tercih ediyorsanız, sebebi her ne olursa olsun rezervasyonunu iptal edenlere bir daha randevu vermediğimi anlayışla karşılamalısınız. 

IMG_20230303_195700_735.jpg
bottom of page